Notification System (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (40 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Subject
eu: Gaia

en: Description
eu: Azalpena

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Enable
eu: Gaitu

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Edit
eu: Editatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Link
eu: Esteka

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: High
eu: Altua

en: Low
eu: Baxua

en: View
eu: Bista

en: Format
eu: Formatua

en: ID
eu: IDa

en: Mail
eu: Posta

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Example
eu: Adibide

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Default language
eu: Hizkuntz lehentsia

en: Immediately
eu: Berehala

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Sticky
eu: Itsaskor

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Loading
eu: Kargatzen

en: Machine name
eu: Makinaren izena
