Notification System (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (44 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Description
lt: Aprašymas

en: Audience
lt: Auditorija

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Enable
lt: Įjungti

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Link
lt: Nuoroda

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: High
lt: Aukštas

en: Low
lt: Žemas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Format
lt: Formatas

en: Mail
lt: Paštas

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Users
lt: Nariai

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Changed
lt: Pakeista

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Loading
lt: Kraunama

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: Created on
lt: Sukurta

en: Lowest
lt: Žemiausias

en: Highest
lt: Aukščiausias
