Notification System (2.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (25 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Subject
sr: Предмет

en: Description
sr: Опис

en: Enable
sr: Укључи

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Mail
sr: Пошта

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Provider
sr: Провајдер

en: Changed
sr: Промењен

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Mapping
sr: Мапирање
