Notification System (2.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (31 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Subject
ur: موضوع

en: Description
ur: وضاحت

en: Audience
ur: شائقین

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: Enable
ur: فعال

en: Priority
ur: ترجیح

en: Edit
ur: تدوین

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Link
ur: ربط

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: High
ur: زیادہ

en: Low
ur: کم

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Format
ur: فارمیٹ

en: ID
ur: شناخت

en: Mail
ur: مراسلہ

en: User
ur: صارف

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Provider
ur: سہولت کار

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ

en: Mapping
ur: میپنگ
