Notification System (2.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (31 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Enable
km: បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Link
km: តំណ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: High
km: ខ្ពស់

en: Low
km: ទាប

en: View
km: មើល

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Default language
km: ភាសា​លំនាំ​ដើម

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Loading
km: ផ្ទុក

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
