Notification System (2.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (30 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Description
sl: Opis

en: Read more
sl: Preberite več

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Edit
sl: Uredi

en: Link
sl: Povezava

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: High
sl: Visoko

en: Low
sl: Nizko

en: View
sl: Prikaži

en: Format
sl: Oblika

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Authored by
sl: Avtor

en: Users
sl: Uporabniki

en: Default language
sl: Privzet jezik

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Loading
sl: Nalagam

en: Machine name
sl: Strojno ime
