Notification System (2.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Description
ug: بايانى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: - None -
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Default language
ug: سۈكۈت تىل

en: Language code
ug: تىل كودى

en: Loading
ug: ئىچىلىۋاتىدۇ
