Notifications widget (2.0.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: settings
cs: nastavení

en: Widget settings
cs: Nastavení widgetu

en: About
cs: Popis

en: Admin settings
cs: Administrátorská nastavení
