Notifications widget (2.0.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: settings
fr: paramètres

en: Widget settings
fr: Paramètres du widget

en: Unread
fr: Non lu

en: Read
fr: Lire

en: Notification Message
fr: Message de Notification

en: About
fr: À propos

en: Admin settings
fr: Paramètres d'administration
