Notifications widget (2.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: settings
ru: настройки

en: Widget settings
ru: Настройки виджета

en: Notifications
ru: Уведомления

en: Unread
ru: Непрочитанные

en: Read
ru: Читать

en: About
ru: Информация

en: Admin settings
ru: Административные настройки
