Notifications widget (2.0.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: settings
pt: configurações

en: Widget settings
pt: Configurações do widget

en: Notifications
pt: Notificações

en: Unread
pt: Não-lida

en: Read
pt: Lida

en: About
pt: Sobre

en: Admin settings
pt: Opções administrativas
