Notifications widget (2.0.0-alpha6) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Update
bg: Промени

en: Create
bg: Създаване

en: Notifications
bg: Известия

en: Unread
bg: Непрочетени

en: Read
bg: Прочетени
