Notifications widget (2.0.0-alpha6) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: settings
hr: Postavke

en: Update
hr: Osvježi

en: Create
hr: Stvori

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: About
hr: Opis
