Notifications widget (2.0.0-alpha6) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: settings
lv: iestatījumi

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Create
lv: Izveidot

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: About
lv: Par
