Notifications widget (2.0.0-alpha7) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Delete
az: Sil

en: settings
az: parametrlər

en: Update
az: Yeniləmə

en: Create
az: Yaradıldı

en: About
az: Haqqında
