Notifications widget (2.0.0-alpha7) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: settings
fi: asetukset

en: Update
fi: Päivitys

en: Create
fi: Luo

en: Widget settings
fi: Widgettien asetukset

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: About
fi: Tietoja
