Notifications widget (2.0.0-alpha7) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: settings
he: הגדרות

en: Update
he: עדכון

en: Create
he: יצירה

en: Notifications
he: הודעות

en: About
he: אודות
