Notifications widget (2.0.0-alpha7) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: settings
id: pengaturan

en: Update
id: Perbarui

en: Create
id: Buat

en: Notifications
id: Notifikasi

en: About
id: Tentang
