Notifications widget (2.0.0-alpha7) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: settings
uk: налаштування

en: Update
uk: Оновити

en: Create
uk: Створити

en: Widget settings
uk: Налаштування віджета

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Unread
uk: Непрочитане

en: Clear All
uk: Очистити все

en: Read
uk: Прочитано

en: About
uk: Про модуль

en: Admin settings
uk: Налаштування адміністратора
