Notifications widget (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: settings
fa: تنظیمات

en: Widget settings
fa: تنظیمات ابزارک

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها

en: About
fa: درباره

en: Admin settings
fa: تنظیمات مدیر
