Notifications widget (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: settings
hu: beállítások

en: Widget settings
hu: Felületi elem beállítások

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Clear All
hu: Összes törlése

en: About
hu: Leírás

en: Admin settings
hu: Adminisztrátori beállítások
