Notifications widget (8.x-1.6) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Delete
da: Slet

en: settings
da: indstillinger

en: Widget settings
da: Indstillinger for CAPTCHA

en: Notifications
da: Meddelelser

en: About
da: Om

en: Admin settings
da: Admin indstillinger
