Notifications widget (8.x-1.6) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: settings
pt: configurações

en: Notifications
pt: Notificações

en: About
pt: Sobre

en: You have @unread unread notifications
pt: Você tem @unread notificações não lidas

en: You have no unread notifications
pt: Não tem notificações não lidas
