Notifications widget (8.x-1.6) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: settings
vi: các thiết lập

en: Widget settings
vi: Các thiết lập widget

en: Notifications
vi: Thông báo

en: Clear All
vi: Xoá tất cả

en: Read
vi: Đọc

en: About
vi: Giới thiệu

en: Admin settings
vi: Thiết lập của người quản lý
