Notifications widget (8.x-1.7) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: settings
pl: ustawienia

en: Widget settings
pl: Ustawienia kontrolki

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Unread
pl: nieprzeczytane

en: Clear All
pl: Wyczyść wszystko

en: Read
pl: Przeczytane

en: About
pl: O stronie
