Notify (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: List of users
eu: Erabiltzaileen zerrenda

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Subscriptions
eu: Harpidetzak

en: Mail
eu: Posta

en: Default Settings
eu: Ezarpen lehenetsiak

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Published
eu: Argitaratua

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: 1 comment | @count comments
eu[0]: iruzkin 1
eu[1]: @count iruzkin

en: 1 new comment | @count new comments
eu[0]: Iruzkin berri 1
eu[1]: @count iruzkin berri

en: 1 user | @count users
eu[0]: erabiltzaile 1
eu[1]: @count erabiltzaile

en: Queue
eu: Ilara

en: Receive e-mail notifications
eu: E-posta bidezko jakinarazpenak jaso

en: Nothing
eu: Ezer

en: Receive email notifications
eu: Jakinarazpenak posta elektronikoaren bitartez jaso
