Notify (2.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Content
km: មាតិកា

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Never
km: កុំ

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: 1 comment | @count comments
km[0]: មតិយោបល់ @count

en: 1 new comment | @count new comments
km[0]: មតិ​យោបល់​ថ្មី​ ១

en: 1 user | @count users
km[0]: ​អ្នក​ប្រើ ១ នាក់

en: Receive e-mail notifications
km: ទទួល​ការ​ជូនដំណឹងតាម​​អ៊ីមែល

en: Nothing
km: មិន​មាន
