Notify (2.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Mail
ne: पत्र

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: 1 comment | @count comments
ne[0]: १ कमेन्ट
ne[1]: @count कमेन्ट

en: 1 user | @count users
ne[0]: १ प्रयोगकर्ता
ne[1]: @count प्रयोगकर्ता
