Notify (2.0.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Settings
bs: Postavke

en: Subscriptions
bs: Pretplate

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Comment
bs: Komentar

en: Published
bs: Objavljeno

en: Users
bs: Korisnici

en: 1 new comment | @count new comments
bs[0]: 1 novi komentart
bs[1]: @count nova komentara
bs[2]: @count novih komentara
