Notify (2.0.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Settings
eo: Agordoj

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Never
eo: Neniam

en: Comment
eo: Komento

en: Published
eo: Publikigita

en: Users
eo: Uzantoj

en: 1 comment | @count comments
eo[0]: 1 komento
eo[1]: @count komentoj

en: 1 new comment | @count new comments
eo[0]: 1 nova komento
eo[1]: @count novaj komentoj

en: 1 user | @count users
eo[0]: 1 uzanto
eo[1]: @count uzantoj
