Notify (2.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Content
fa: محتوا

en: Username
fa: نام کاربری

en: List of users
fa: فهرست کاربران

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Updated
fa: به‌روز

en: Subscriptions
fa: اشتراک ها

en: Mail
fa: ارسال پست

en: Default Settings
fa: تنظیمات پیش‌فرض

en: Created
fa: ایجاد شده

en: All
fa: همه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Users
fa: کاربران

en: 1 comment | @count comments
fa[0]: 1 دیدگاه
fa[1]: @count دیدگاه

en: 1 new comment | @count new comments
fa[0]: 1 دیدگاه جدید
fa[1]: @count دیدگاه جدید

en: 1 user | @count users
fa[0]: 1 کاربر
fa[1]: @count کاربر

en: Enables notifications of new content and comments by e-mail.
fa: فعال کردن اطلاع رسانی برای محتوا و دیدگاه‌های جدید توسط ایمیل.

en: Receive e-mail notifications
fa: دریافت آگاه سازی‌ها از طریق پست الکترونیک

en: Nothing
fa: هیچ
