Notify (2.0.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Content
hi: सामग्री

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: List of users
hi: उपयोगकर्ताओं की सूची

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Updated
hi: अद्यतित

en: Mail
hi: मेल

en: Created
hi: निर्मित

en: All
hi: सभी

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Comment
hi: टिप्पणी

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Users
hi: प्रयोक्ता

en: 1 comment | @count comments
hi[0]: १ टिप्पणी
hi[1]: @count टिप्पणियाँ

en: 1 new comment | @count new comments
hi[0]: १ नया कमेन्ट
hi[1]: @count नये कमेन्ट

en: 1 user | @count users
hi[0]: १ प्रयोक्ता
hi[1]: @count प्रयोक्तायें

en: Nothing
hi: कुछ नहीं

en: Receive email notifications
hi: ईमेल सूचनाएं प्राप्त करें
