Notify (2.0.0-alpha3) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Enabled
ht: Aktif

en: Updated
ht: A jou

en: All
ht: Tout

en: Comment
ht: Komantè

en: Receive email notifications
ht: Resevwa imel notifikasyon
