Notify (2.0.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: List of users
ka: მომხმარებლების სია

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Never
ka: არასდროს

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: 1 comment | @count comments
ka[0]: 1 კომენტარი
ka[1]: @count კომენტარი

en: 1 new comment | @count new comments
ka[0]: 1 ახალი კომენტარი
ka[1]: @count ახალი კომენტარი

en: 1 user | @count users
ka[0]: 1 მომხმარებელი
ka[1]: @count მომხმარებელი

en: Nothing
ka: არაფერი
