Notify (2.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: List of users
pl: Lista użytkowników

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

en: Mail
pl: Poczta

en: Default Settings
pl: Ustawienia domyślne

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Never
pl: Nigdy

en: Comment
pl: Komentarz

en: Published
pl: Opublikowane

en: Users
pl: Użytkownicy

en: 1 comment | @count comments
pl[0]: 1 komentarz
pl[1]: @count komentarze
pl[2]: @count komentarzy

en: 1 new comment | @count new comments
pl[0]: 1 nowy komentarz
pl[1]: @count nowe komentarze
pl[2]: @count nowych komentarzy

en: Skip
pl: Pomiń

en: 1 user | @count users
pl[0]: 1 użytkownik
pl[1]: @count użytkowników
pl[2]: @count użytkowników

en: E-mail notification settings
pl: Ustawienia powiadomień e-mail

en: Queue
pl: Kolejka

en: E-mail Address
pl: Adres e-mail

en: Receive e-mail notifications
pl: Przesyłaj powiadomienia mailowo

en: Nothing
pl: Niczego

en: Receive email notifications
pl: Otrzymuj powiadomienia e-mail
