Notify (2.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Username
sv: Användarnamn

en: List of users
sv: Användarlista

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Settings
sv: Inställningar

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Subscriptions
sv: Prenumerationer

en: Mail
sv: E-post

en: Default Settings
sv: Förvalda inställningar

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Never
sv: Aldrig

en: Comment
sv: Kommentar

en: Published
sv: Publicerad

en: Users
sv: Användare

en: 1 comment | @count comments
sv[0]: 1 kommentar
sv[1]: @count kommentarer

en: 1 new comment | @count new comments
sv[0]: 1 ny kommentar
sv[1]: @count nya kommentarer

en: Skip
sv: Hoppa över

en: 1 user | @count users
sv[0]: 1 användare
sv[1]: @count användare

en: E-mail notification settings
sv: Inställningar för notifieringar

en: 1 new post | @count new posts
sv[0]: 1 nytt inlägg
sv[1]: @count nya inlägg

en: Notify
sv: Meddela

en: Detailed settings
sv: Detaljerade inställningar

en: Notify new comments
sv: Notifierar om nya kommentar

en: Include new comments in the notification mail.
sv: Inkluderar nya kommentar i notifieringarna.

en: Notify settings saved.
sv: Inställningar för notifieringar sparat.

en: Queue
sv: Kö

en: Receive e-mail notifications
sv: Ta emot e-postmeddelanden

en: Nothing
sv: Inget

en: Receive email notifications
sv: Ta emot meddelanden via e-post
