Notify (2.0.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Content
tr: İçerik

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: List of users
tr: Kullanıcıların listesi

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Subscriptions
tr: Abonelikler

en: Mail
tr: Posta

en: Default Settings
tr: Öntanımlı Ayarlar

en: Created
tr: Oluşturulma

en: All
tr: Tümü

en: Never
tr: Asla

en: Comment
tr: Yorum

en: Published
tr: Yayında

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: 1 comment | @count comments
tr[0]: 1 yorum
tr[1]: @count yorum

en: 1 new comment | @count new comments
tr[0]: 1 yeni yorum
tr[1]: @count yeni yorum

en: Skip
tr: Atla

en: 1 user | @count users
tr[0]: @count kullanıcı
tr[1]: @count kullanıcı

en: E-mail notification settings
tr: E-posta bildirim ayarları

en: 1 new post | @count new posts
tr[0]: 1 yeni gönderi
tr[1]: @count yeni gönderi

en: Receive e-mail notifications
tr: Bildirimleri e-posta olarak al

en: Nothing
tr: Hiçbir şey

en: Receive email notifications
tr: E-posta bildirimleri al
