Notify (2.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: List of users
ca: Llista d'usuaris

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Subscriptions
ca: Subscripcions

en: Mail
ca: Correu

en: Default Settings
ca: Paràmetres predeterminats

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Never
ca: Mai

en: Comment
ca: Comentari

en: Published
ca: Publicat

en: Users
ca: Usuaris

en: 1 comment | @count comments
ca[0]: 1 comentari
ca[1]: @count comentaris

en: 1 new comment | @count new comments
ca[0]: 1 comentari nou
ca[1]: @count comentaris nous

en: 1 user | @count users
ca[0]: 1 usuari
ca[1]: @count usuaris

en: 1 new post | @count new posts
ca[0]: 1 nou artícle
ca[1]: @count nous artícles

en: Receive e-mail notifications
ca: Rebre notificacions per correu electrònic

en: Nothing
ca: Res

en: Receive email notifications
ca: Rebre notificacions per correu electrònic
