Notify (2.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Never
az: Heç vaxt

en: Comment
az: Şərh

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Users
az: İstifadəçilər
