Notify (2.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Content
oc: Contengut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: List of users
oc: Lista dels utilizaires

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Settings
oc: Paramètres

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Never
oc: Pas jamai

en: Comment
oc: Comentari

en: Published
oc: Publicat

en: Users
oc: Utilizaires

en: 1 user | @count users
oc[0]: 1 utilizaire
oc[1]: @count utilizaires

en: Receive e-mail notifications
oc: Recebre los corrièrs electronics de notificacion

en: Nothing
oc: Res
