Notify Bar (2.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Date
ar: التاريخ

en: Message
ar: الرسالة

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: URL
ar: العنوان URL

en: Display
ar: العرض

en: Other
ar: آخر

en: Front page
ar: الصفحة الرئيسية

en: Style
ar: نمط
