Notify Bar (2.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Front page
am: ፊት ገፅ
