Notify Bar (2.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Date
bn: তারিখ

en: Message
bn: বার্তা

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Settings
bn: সেটিংস

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Front page
bn: শুরুর পাতা
