Notify Bar (2.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Display
bs: Prikaz

en: Front page
bs: Naslovna stranica

en: Style
bs: Stil
