Notify Bar (2.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Date
cy: Dyddiad

en: Message
cy: Neges

en: - None -
cy: - Dim -

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Display
cy: Dangos

en: Start Date
cy: Dyddiad cychwyn

en: Other
cy: Arall

en: Front page
cy: Tudalen flaen

en: Style
cy: Arddull
