Notify Bar (2.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Date
da: Dato

en: Message
da: Meddelelse

en: - None -
da: - Ingen -

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Text Color
da: Tekstfarve

en: Background
da: Baggrund

en: Start Date
da: Startdato

en: End Date
da: Slutdato

en: Other
da: Anden

en: Front page
da: Forside

en: Style
da: Typografi

en: All pages
da: Alle sider

en: Page Top
da: Sidetop
