Notify Bar (2.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Date
eu: Data

en: Message
eu: Mezua

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Text Color
eu: Testuaren Kolorea

en: Background
eu: Atzeko planoa

en: Display
eu: Bistaratu

en: End Date
eu: Bukaera data

en: Other
eu: Bestea

en: Front page
eu: Azaleko orria

en: Style
eu: Estiloa
