Notify Bar (2.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Message
fi: Viesti

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Text Color
fi: Tekstin väri

en: Background
fi: Tausta

en: Display
fi: Näyttö

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: End Date
fi: Päättymispäivä

en: Other
fi: Muu

en: Front page
fi: Etusivu

en: Style
fi: Tyyli

en: Page Top
fi: Sivun yläreuna
