Notify Bar (2.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: Text Color
fr: Couleur de texte

en: Background
fr: Arrière-plan

en: Display
fr: Affichage

en: Start Date
fr: Date de début

en: End Date
fr: Date de fin

en: Other
fr: Autre

en: Front page
fr: Page d'accueil

en: All pages
fr: Toutes les pages

en: Page Top
fr: Haut de page
