Notify Bar (2.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Date
he: תאריך

en: Message
he: הודעה

en: - None -
he: - ללא -

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: URL
he: כתובת URL

en: Display
he: תצוגה

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: End Date
he: תאריך סיום

en: Other
he: אחר

en: Front page
he: דף הבית

en: Style
he: סגנון
